Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy połączyć Firmę rodzinną z 40-letnią tradycją specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu biżuterii dla Klienta indywidualnego, szlifowaniu kamieni szlachetnych i naprawie wyrobów ze srebra i złota z Firmą zajmującą się importem biżuterii i diamentów.
Postaramy się zadowolić naszych klientów nie tylko jakością oferowanych wyrobów , ale też i atrakcyjną ceną.


 

Diamenty dla Każdego to firma rodzinna, kochająca się w biżuterii, a także w diamentach. Jesteśmy przekonani o tym, że wyjątkowa oferta skrojona na miarę Waszych potrzeb sprawi, że równie mocno pokochacie diamenty.

Pierścionki zaręczynowe

Zaręczyny to moment zasługujący na wyjątkowy pierścionek. Nasza oferta to pierścionki zaręczynowe, które dodatkowo zdobimy pięknym diamentem. Gwarantujemy, że zapewni to wyjatkowość tej chwili, do której będziecie wracać jeszcze latami.

Sprawdź ofertę na pierścionki zaręczynowe

Obrączki ślubne

Diamenty dla Każdego to również atrakcyjna oferta na obrączki ślubne. Posiadamy unikalne wzory, które realizujemy z zachowaniem należytej dbałości o detale. Jesteśmy firmą rodzinną, zaś pozyskaną wiedzę przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie, co czyni naszą ofertę naprawdę atrakcyjną.

Jakie mamy obrączki ślubne? Sam się przekonaj

Nowa biżuteria

Lubisz się wyróżniać w towarzystwie? Sprawdź naszą ofertę na nową biżuterie. Posiadamy wiele wzorów pierścionków, naszyjników, bransoletek oraz naszyjników. Ta różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy skontaktować się z nami i zapoznać z naszą ofertą. Z miłą chęcią porozmawiamy o Waszych potrzebach.

Nowa biżuteria – sprawdź ofertę i błyszcz niczym diament!

Biżuteria używana

Diamenty dla Każdego to oferta również na biżuterię używaną. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas przedmioty były jak najwyższej jakości, a także by ich cena nie przekraczała większości budżetów domowych.

Sprawdź naszą biżuterię używaną już dzisiaj!

Biżuteria antyczna

Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Specjalnie dla kolekcjonerów wyszukujemy pięknej i unikalnej biżuterii antycznej. Wielowiekowa historia zapisana w ich diamentach zagwarantuje, że jest to wyjątkowa okazja dla kolekcjonerów. Śledzimy rynek nieustannie i wybieramy najcenniejsze egzemplarze.

Biżuteria antyczna – sprawdź, w czym tkwi jej piękno.

Biżutera komisowa

Już nie musisz szukać nabywcy na Twoje pierścionki i inne drogocenne przedmioty. Biżuteria komisowa to okazja do skorzystania z naszej bazy klientów, a także naszego doświadczenia w negocjacjach. Dla sprzedawców oferujemy atrakcyjne stawki prowizyjne, zaś dla naszych klientów mamy przygotowaną ofertę biżuterii używanej.

Sprawdź, jak dlaczego biżuteria komisowa jest korzystną ofertą.

Indywidualne projekty

Przeglądasz oferty w Internecie i niczego nie możesz dla siebie znaleźć? Indywidualne projekty rozwiążę Twój problem. Wykonujemy biżuterię wyłącznie w oparciu o Twoje oczekiwania, potrzeby i preferencje. Istnieje możliwość wykonania w oparciu o dostarczony wzorzec. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane repliki znanych przedmiotów.

Nie czekaj – zleć nam indywidualne projekty i ciesz się wyjątkową biżuterią.

Naprawa biżuterii

Naprawa biżuterii będzie niezbędna w przypadku uszkodzenia Waszych przedmiotów. Doradzimy, przyjmiemy i zreperujemy, wykorzystując naszą najlepszą wiedzę i zdobyte doświadczenie. Możliwa jest również renowacja biżuterii, co czynimy z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn. Dbamy o to, by nie wszelkie prace złotnickie wykonać z zachowaniem najwyższej jakości.

Naprawa i renowacja biżuterii – sprawdź, jak zlecić nam usługi.

 

Diamenty dla Każdego – perfekcjonizm jest u nas rodzinny

Diamenty dla Każdego to firma z bogatymi tradycjami. Przekazujemy sobie zdobytą wiedzę i doświadczenia z ojca na syna, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać Wam biżuterię najwyższej jakości. To co nas wyróżnia, to dziedziczny perfekcjonizm. Kochamy to, co robimy, dlatego robimy to zawsze z zachowaniem najwyższej dbałości o detale. Mamy ofertę skrojoną na miarę Waszych oczekiwań. Niezależnie od tego, czy szukacie nowej biżuterii, używanej, antycznej czy może interesuje Was sprzedaż komisowa – mamy Diamenty dla Każdego!

Wysokiej klasy brylanty to doskonała inwestycja.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.